SolidWorks'u etkili yöntemlerle derinlemesine öğrenip kendi tasarımlarınızı yapabileceksiniz. MUTLAKA ÖĞRETİRİM !

SolidWorks: Sıfırdan İleri Seviye Bol Uygulamalı Eğitim Seti

SolidWorks’u etkili yöntemlerle derinlemesine öğrenip kendi tasarımlarınızı yapabileceksiniz. MUTLAKA ÖĞRETİRİM !
Notes de 4,7 sur 5
740 Avis
3 276  Sessions

Ce que vous allez apprendre dans ce cours

Détails

Description

Merhabalar,

En popüler tasarım programlarından biri olan SolidWorks programını, sizlere detaylı ve akılda kalıcı yöntemlerimle anlatmak için bu kursu oluşturdum. Talaşlı imalat, otomotiv, havacılık ve savunma sanayi gibi bir çok alandakı firmanın tercih ettiği bu program geleceğinize katkıda bulunacak ve yaşantınıza yön verecektir. Bu eğitim setinde ise, mekanik tasarımın temellerinden başlayarak üretime uygun ve nokta atışı bir tasarımını yapabilmeyi amaçlayarak öğrenmek isteyen herkes için SolidWorks programını A’dan Z’ye anlattım sizlerde bu serüvene katılarak detaylı olarak öğreneceksiniz!

SolidWorks hakkında hiçbir ön bilgiye sahip değilken bile bu eğitim serisi sonrasında sizi sertifikalı SolidWorks kullanıcısı haline getireceğiz ve SolidWorks becerilerinizden gururla bahsedeceksiniz. Diğer eğitimlerden farklı olarak dinamik bir eğitime sahip olacaksınız. Bu tasarım her ay gelen yeni güncellemelerle mekanik tasarım bölgesinde piyasayı izleyin takip edebileceksiniz. Eğitim seti bünyesinde bulunan soru-cevap bölümü sayesinde için hem eğitmenle hem de diğer kursiyerlerle sorunlarınız üzerinde tartışıp, çözümler üreteceksiniz.

Eğitimde beklentinizi karşılayacak bir tutum sergileyerek her komutu en ince detayına kadar  sizlere aktarmaya çalıştım. Umarım SolidWorks u sizlere anlatırken hem eğlendirir hem de öğretirim.

SolidWorks de hayal gücünüzün erişemeyeceği hiçbir şey yoktur. Yeter ki isteyip azimle bu programı öğrenmeye gayret edin gerisi zaten zamanla gelişecektir. Bizler tasarım yapmayı ve yeni şeyler ortaya koymayı sevdiğimiz için etkili bir eğitimle  sizi de aramızda görmek istiyoruz.

À qui ce cours s’adresse-t-il ?
Analitik Düşünmeyi Geliştirmek isteyen
Tasarım ve Tasarlama Yönlerini Ön Plana Çıkarmak isteyen
Kursumuz SolidWorks ‘u hiç bilmeyen ve geliştirmek isteyenler için veya kullanmakta olup kendisini geliştirmek isteyenler için uygundur.
Afficher plus

SolidWorks'u etkili yöntemlerle derinlemesine öğrenip kendi tasarımlarınızı yapabileceksiniz. MUTLAKA ÖĞRETİRİM !

Offert
Redirection avec pop-up et nouvel onglet
Redirection double
Redirection double avec deux onglets

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Cours similaires

Propulsez vos connaissances !

Tous les sujets que vous souhaitez apprendre sont sur Coursselly ! N’attendez plus pour découvrir les formations !

Rejoindre la #commu

Profitez d’avantages exclusifs et de nouvelles fraîches chaque semaine.

Offert
Redirection avec pop-up et nouvel onglet