Opanuj copywriting i zarabiaj online! Zdobądź wiedzę, umiejętności i narzędzia potrzebne do pracy copywritera już dziś!

Jak Zostać Copywriterem i Zarabiać na Pisaniu? Copywriting!

Opanuj copywriting i zarabiaj online! Zdobądź wiedzę, umiejętności i narzędzia potrzebne do pracy copywritera już dziś!
Notes de 4,6 sur 5
548 Avis
4 080  Sessions

Ce que vous allez apprendre dans ce cours

Détails

Description

Kurs online o copywritingu i zarabianiu na pisaniu tekstów. Szkolenie to pomoże Ci od A do Z poznać pracę copywritera, czyli twórcy tekstów. Przed Tobą proste i skuteczne techniki pisania tekstów sprzedażowych, opisów produktów, artykułów. Dowiesz się, jakie istnieją platformy copywriterskie i jak możesz z nich korzystać. Zobaczysz, jak pracować jako copywriter freelancer (wolny strzelec), a następnie jak zacząć z własną firmą.

Możesz zacząć zarabiać na pisaniu: w młodym wieku jako dziecko, jako student, dorosły, pracując gdzieś na etacie czy nawet mając swoją działalność. W ramach kursu otrzymasz dostęp do wyjątkowych narzędzi online i offline, które pomogą Ci szkolić swój warsztat copywritera i zarabiać na pisaniu coraz więcej. Ten kurs o copywritingu jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu poznajesz aktualny rynek i możliwości pracy copywritera.

Po zakończeniu kursu będziesz potrafić tworzyć teksty, które przyciągną uwagę czytelników i zachęcą ich do podjęcia pożądanego działania. Dołącz już dziś i rozpocznij swoją przygodę z copywritingiem!

Zalety pracy copywritera:

Możliwość tworzenia ciekawych i skutecznych treści, które przyciągają uwagę i wywołują określone reakcje u odbiorców.

Elastyczność – copywriterzy mogą pracować w wielu różnych dziedzinach i branżach, tworząc treści dla różnych odbiorców i potrzeb.

Możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności z zakresu języka, marketingu i reklamy do tworzenia skutecznych komunikatów.

Zdobywanie doświadczenia i rozwijanie kompetencji w dziedzinie pisania i komunikacji, co może być przydatne w wielu innych branżach.

Praca w różnorodnych projektach i z różnymi klientami, co pozwala na ciągłe rozwijanie swoich zdolności i umiejętności.

Możliwość pracy zdalnej lub w trybie elastycznym, co pozwala na większą swobodę w planowaniu własnego czasu pracy.

Ciekawe wyzwania i satysfakcja z tworzenia skutecznych treści, które mogą mieć znaczący wpływ na sukces firmy lub marki.

Ile zarabia copywriter na pisaniu tekstów?

To zależy od wielu czynników, takich jak doświadczenie, specjalizacja, ilość zleceń oraz wymagania klienta. W Polsce zarobki copywritera wahają się od kilkuset zł do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. A jeśli tworzysz teksty w języku obcym (np. angielskim) to te zarobkii mogą być jeszcze wyższe. Osoby o większym doświadczeniu i specjalizujące się w konkretnych dziedzinach mogą osiągać wyższe zarobki. W kursie tym otrzymasz konkretne wskazówki, jak zacząć zarabiać na pisaniu prostych tekstów, a później na tych bardziej wymagających. Pokaże Ci, jak sukcesywnie zwiększać swoje zarobki. I jak pracować mniej, a zarabiać więcej.

Podczas kursu dowiesz się:

Jak pisać różnego typu teksty

Z których serwisów copywriterskich korzystać i jak to robić

Jak zacząć od zera i szybko zbudować portfolio copywritera

Jak znaleźć pierwszych i kolejnych klientów

Jak się reklamować

Jak znaleźć dochodowe zlecenia i wartościowych klientów

Jak wystawiać faktury VAT, będąc osobą fizyczną

Jak się rozliczać z przychodów (jako dziecko, student, osoba fizyczna i firma)

+ wiele wartościowych wskazówek i garść przydatnych narzędzii offline i online dla copywritera

Kurs copywritingu z certyfikatem – dla kogo:

Kurs jest wszechstronny i obejmuje wszystko, co powinien wiedzieć początkujący i średniozaawansowany copywriter, aby zostać coraz lepiej opłacanym specjalistą – począwszy od strony biznesowej, niezbędnej wiedzy na temat copywritingu, po cenne wskazówki i najlepsze narzędzia pomocne w codziennej pracy.

Prowadzisz swój własny biznes online lub zamierzasz? Kurs ten pomoże Ci lepiej przygotowywać oferty sprzedażowe, opisy produktów, a także znajdziesz w nim wiele informacji na temat prowadzenia firmy.

Nawet jeżeli nie chcesz pracować jako autor tekstów, ale chcesz się nauczyć pisać skutecznie i przekonująco, ten kurs jest również dla Ciebie.

Jeśli jesteś już jesteś świetnym, kreatywnym i perswazyjnym twórcą tekstów, ale jeszcze nie wymyśliłeś, jak zdobyć pierwszych klientów lub jak pobierać opłaty za pisanie, weź udział w tym kursie. Będziesz miał okazję doskonalić swoje umiejętności copywriterskie i nauczysz się, jak wykorzystywać je w pracy z klientami.

Moje doświadczenie jako copywriter?

Autor kursu o copywritingu posiada wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej i marketingu, dzięki czemu potrafi dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z uczestnikami kursu. Jego doświadczenie pomaga mu dostosować treści kursu do potrzeb i poziomu wiedzy uczestników, co pozwala im skutecznie przyswajać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności copywriterskie. Zacząłem zarabiać na pisaniu tekstów w wieku 17 lat (2007 rok). Najpierw przechodziłem staż w krakowskiej agencji reklamowej, później zdobywałem doświadczenie w różnych serwisach copywriterskich. Poznałem je wszystkie od A do Z, więc potrafię w fachowy sposób przekazać Ci niezbędne informacje. Wciąż tworzę przeróżne teksty (SEO, na strony WWW, artykuły itp.) dla serwisów copywriterskich. Poza tym swoją wiedzą dzielę się na blogu (który prowadzę regularnie od 2016 roku) oraz w różnych serwisach internetowych. To wszystko sprawia, że w kursie tym dzielę się aktualną wiedzą. Współpracowałem z firmami na podstawie umów o dzieło i zlecenie, a zarazem jako copywriter freelancer. W 2016 roku założyłem firmę CopywriterExpert, gdzie razem z zespołem realizujemy różne usługi copywritingu, SEO, tworzenia stron WWW i grafiki. Na bieżąco tworzę nowe teksty i rozwijam się w dziedzinie copywritingu. Masz więc pewność, że przekażę Ci cenne doświadczenie i praktyczne wskazówki, które łatwo wdrożysz w życie i uzyskasz konkretne wyniki. Poznaję także możliwości AI (sztucznej inteligencji) w zakresie copywritingu (np. Chat GPT) i wiedzą na ten temat chętnie dzielę się podczas tego kursu.

Wsparcie i kontakty

Podczas kursu możesz liczyć na wsparcie prowadzącego. Możesz mu zadawać pytania, propozycje nowych materiałów itp. W ramach kursu korzystasz także ze wsparcia innych uczestników zadających różne pytania do konkretnych lekcji (masz dostęp do moich odpowiedzi). W ten sposób wzajemnie się motywujemy i radzimy. Ale przy tym nie przeszkadzamy sobie, więc masz pewność, że przejście całego kursu o copywritingu okaże się dla Ciebie bardzo przyjemne. Możesz korzystać z komputera, laptopa czy urządzeń mobilnych. Dostępna jest także aplikacja Udemy. Wewnątrz kurs możesz także zaplanować sobie, ile lekcji przejdziesz każdego dnia i będziesz otrzymywać w tym kierunku zachęcające powiadomienia.

Nowa wiedza i certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności. Czymś takim bez przeszkód możesz pochwalić się w CV, na stronie WWW czy innych miejscach. I pamiętaj, że zawsze masz stały dostęp do wszystkich materiałów w tym kursie online i jego wszelkich aktualizacji.

PS. Sprawdź moje pozostałe szkolenia, poza tematem copywritingu i zarabiania w Internecie na pisaniu tekstów. Mogą Cię zainteresować. To na przykład kurs o pracy freelancera czy kursy w dziedziny grafiki, marketingu, SEO i tworzenia stron internetowych. Ogromne rzesze zadowolonych uczestników się do nich przekonało, mogą więc spełnić i Twoje oczekiwania!

À qui ce cours s’adresse-t-il ?
Przyszłych i początkujących copywriterów
Przyszłych i początkujących freelancerów
Dla marketingowych i właścicieli firm
Osób, które zamierzają nauczyć się zarabiać na pisaniu tekstów
Osób, które chcą zyskać wolność pod względem finansowym
Osób, które szukają szybkiego i bezpiecznego sposobu na dodatkowych dochód
Afficher plus

Opanuj copywriting i zarabiaj online! Zdobądź wiedzę, umiejętności i narzędzia potrzebne do pracy copywritera już dziś!

19,99 €
Redirection avec pop-up et nouvel onglet
Redirection double
Redirection double avec deux onglets

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Cours similaires

Propulsez vos connaissances !

Tous les sujets que vous souhaitez apprendre sont sur Coursselly ! N’attendez plus pour découvrir les formations !

Rejoindre la #commu

Profitez d’avantages exclusifs et de nouvelles fraîches chaque semaine.

19,99 €
Redirection avec pop-up et nouvel onglet